Sesja zdjęciowa - FAQ

 

Nigdy wcześniej nie byliście u mnie na sesji? Macie pytania i wątpliwości? Specjalnie dla Was przygotowałam zestaw najpopularniejszych pytań, jakie mi zadajecie.   

 

 

 

Jak przygotować się do sesji?

Na sesję należy przygotować 1-2 stylizacje. Ubrania powinny być wyprasowane. Panie proszone są o starannie wykonany makijaż. Make-up powinien być nieco mocniejszy niż  ten na co dzień. Proszę też zadbać o włosy i umyć je w dniu sesji lub dzień wcześniej.

Proszę też mieć ze sobą kosmetyczkę z podstawowymi kosmetykami, żeby w razie konieczności można było poprawić make-up oraz lakier do włosów.

 

Ile czasu trwa sesja?

Standardowa sesja trwa ok. 1,5 do 2 godzin.  W tym czasie możemy przemieścić się maksymalnie w dwa miejsca, a także zmienić stylizację.

 

Gdzie jest wykonywana sesja?

Mieszkam w Zielonej Górze. Mam tutaj i w okolicznych miejscowościach sprawdzone lokalizacje na sesje. W przypadku zleceń ślubnych dojadę do miejscowości w całej Polsce, a nawet Europie  -  Sky is the limit! :D

 

 

W jaki sposób dostanę zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia z sesji oddaję w formie miniaturek do wglądu, które przesyłam na maila. Wy następnie wybieracie, te które ostatecznie wyretuszuję i oddam w wersji papierowej.

 

 

Jak wygląda retusz?

Każde wybrane przez Was zdjęcie retuszuje. Jednak nie prasuję ubrań w Photoshopie, nie odejmuję/dodaję kilogramów i nie doczepiam włosów :P

Retusz głownie polega na korekcie kolorystycznej, kadrowaniu i delikatnych poprawkach urody.

Przed wybraniem mnie jako fotografa, zapoznaj się proszę z moim portfolio i sposobem retuszu zdjęć. Jeśli moje zdjęcia bądź styl obróbki Ci się nie podobają, najlepiej wybrać innego fotografa ;)

 

 

Kiedy dostanę zdjęcia?

Zdjęcia oddaję w ciągu maksymalnie 14 dni od terminu wykonanej sesji.

 

Jak długo przechowujesz zdjęcia w swoim archiwum?

Zdjęcia przechowuję przez pół roku  w swoim archiwum. Po tym czasie usuwam je i nie mam możliwości przesłania ich Wam ponownie.

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.